Консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства

Юридична фірма Astarta багато років поспіль спеціалізується з надання послуг у сфері супроводу виборчих кампаній. У нашому активі – ефективна підтримка під час Президентських, Парламентських та місцевих виборів.

Фахівці нашої фірми готові долучитися до роботи передвиборчого штабу на будь-якому етапі кампанії, зокрема – супроводжувати збір та підготовку документів для висування та реєстрації кандидата, оформлення фінансової звітності, врегулювання спорів. Водночас, ми займаємося наданням разових консультацій з окремих питань виборчого права. Для отримання подібної правової допомоги ви можете звернутися до нашого офісу у місті Києві або зателефонувати, щоб поспілкуватися з юристом.

 Законодавчі гарантії та обмеження під час виборчого процесу

Основою для врегулювання процесу підготовки та проведення виборів у нашій державі є Виборчий кодекс України, який набув чинності в січня 2020 року. Предметом консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства здебільшого виступають роз’яснення положень цього нормативно-правового акту стосовно конкретних ситуацій. Також беруться до уваги норми адміністративного, цивільного, кримінального права.

В роз’яснювальній роботі адвокатів нашої фірми можна виділити наступні акценти:

  • Порядок висування та реєстрації кандидата на посаду Президента України, кандидатів в депутати всіх рівнів та кандидатів на посади сільських, селищних, міських голів.
  • Порядок відкриття та формування виборчих фондів, звітування щодо витрачання коштів.
  • Порядок та форми проведення агітаційної кампанії.
  • Гарантії діяльності субєктів виборчого процесу.
  • Механізм оскарження порушень виборчого законодавста.
  • Особливості проведення голосування та встановлення результатів виборів.

Розробка інструкцій для кандидатів, інших суб’єктів виборчого процесу

В рамках консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства фахівцями нашої фірми проводяться тренінги, семінари та інструктажі. Такі заходи окрім кандидата ми радимо відвідувати агітаторам, членам виборчкомів, спостерігачам, довіреним особам.

Виборчий процес сьогодні пов’язаний з великою ймовірністю виникнення непередбачених ситуацій. Тому консультування суб’єктів виборів включає розробку інструкцій щодо алгоритму дій у подібних випадках.

Практика показує: далеко не всі посадовці, представники державних органів застосовують положення законодавства коректно. Тому у разі висунення ними тих чи інших претензій, є великі шанси успішно відстояти свої інтереси.

Якщо вас цікавить порядок застосування положень виборчого права, звертайтесь: ми надамо вичерпні роз’яснення!