Юридична фірма Astarta багато років поспіль спеціалізується з надання послуг у сфері супроводу виборчих кампаній. У нашому активі – ефективна підтримка кандидатів у депутати до парламенту України та місцевих рад.

Фахівці нашої фірми готові долучитися до роботи передвиборчого штабу на будь-якому етапі кампанії, зокрема – супроводжувати збір та підготовку документів для висування та реєстрації кандидата, оформлення фінансової звітності, врегулювання спорів. Водночас, ми займаємося наданням разових консультацій з окремих питань виборчого права. Для отримання подібної правової допомоги ви можете звернутися до нашого офісу у місті Києві або зателефонувати, щоб поспілкуватися з юристом.

 

Законодавчі гарантії та обмеження під час виборчого процесу

Основою для врегулювання процесу підготовки та проведення виборів у нашій державі є закон №4061-VІ «Про вибори народних депутатів» від 17 листопада 2011 р. Предметом консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства здебільшого виступають роз’яснення положень цього нормативно-правового акту стосовно конкретних ситуацій. Також беруться до уваги норми адміністративного, цивільного, кримінального права.

В роз’яснювальній роботі адвокатів нашої фірми можна виділити наступні акценти:

  •   Гарантії діяльності кандидата, партії, спостерігачів згідно з розділом X закону №4061-VІ
  •   Механізм оскарження дій/ бездіяльності/ рішень стосовно виборів, відповідальність за порушення законодавства у цій сфері (розділ XIII закону №4061-VІ)
  •   Особливості розгляду виборчих спорів у суді згідно ст. 273-277 Кодексу адміністративного судочинства України

 

Розробка інструкцій для кандидатів, інших суб’єктів виборчого процесу

В рамках консультування кандидатів з питань практичного застосування виборчого законодавства фахівцями нашої фірми проводяться тренінги, семінари та інструктажі. Такі заходи окрім кандидата ми радимо відвідувати агітаторам, членам виборчкомів, спостерігачам, довіреним особам.

Виборчий процес сьогодні пов’язаний з великою ймовірністю виникнення непередбачених ситуацій. Тому консультування суб’єктів виборів включає розробку інструкцій щодо алгоритму дій у подібних випадках.

Практика показує: далеко не всі посадовці, представники державних органів застосовують положення законодавства коректно. Тому у разі висунення ними тих чи інших претензій, є великі шанси успішно відстояти свої інтереси.

Якщо вас цікавить порядок застосування положень виборчого права, звертайтесь: ми надамо вичерпні роз’яснення!