Порядок розпоряджання фінансовими коштами на передвиборчу агітацію кандидата у депутати парламенту України/ у депутати місцевих рад чи претендента на посаду міського/ сільського/ селищного голови суворо регламентується законодавством. Залучення виконавців для виготовлення/ розміщення агітаційних матеріалів здійснюється тільки на підставі угод та оплачується тільки з коштів виборчого фонду. Ці витрати обов’язково показуватися у звітах, що подаються до виборчкомів.

 

Забезпечення фінансових операцій кандидата та уповноваженого з фінансових питань, ведення всієї договірної роботи - Астарта 

Юридична фірма Astarta пропонує фахові послуги у сфері розробки та правової експертизи фінансової документації суб’єктів виборчого процесу. Надання подібної допомоги кандидатам та/ або розпорядникам виборчого фонду дає змогу уникнути помилок, що можуть істотно знизити шанси на здобуття бажаної посади. Водночас наголошуємо: оптимальний порядок запобігання негативного розвитку подій – це комплексне забезпечення відповідності закону агітаційної кампанії кандидата досвідченими юристами.

 

Договори з виконавцями

За потреби фахівці нашої фірми можуть взяти на себе ведення всієї договірної роботи кандидата. Йдеться про угоди з суб’єктами на виконання послуг, пов’язаних з передвиборчою агітацією.

 

Предмет договору повинен відповідати статті витрат виборчого фонду. Серед узгоджених з нормами закону предметів подібних договорів:

  •   Виготовлення друкованих матеріалів чи видань (включно – плакатів, листівок)/ відеозаписів/ аудіо записів
  •   Придбання канцтоварів (зокрема – паперу) для виготовлення агітаційних матеріалів
  •   Купівля/ виготовлення агітаційних наметів
  •   Транспортування матеріалів, обладнання та технічних засобів для забезпечення передвиборчої агітації
  •   Оренда приміщень для проведення публічних агітаційних заходів
  •   Розміщення агітаційних матеріалів на носіях зовнішньої реклами (вивісках, білбордах)
  •   Послуги зв’язку

 

Згідно з положеннями закону № 4061-VІ «Про вибори народних депутатів» від 17 листопада 2011 р. та закону № 595-VIII «Про місцеві вибори» від 14 липня 2015 р., виключно на підставі договорів виділяється друкована площа та ефірний час у ЗМІ.

 

Проміжні та остаточні звіти

Забезпечення фінансових операцій кандидата та уповноваженого з фінансових питань фахівцями нашої компанії включає супровід звітності, що подається до виборчкомів.

 

До уваги клієнтів: як договори з виконавцями, так і звіти можуть готуватися чи перевірятися нами у віддаленому режимі. Вам не потрібно обов’язково знаходитися у Києві, щоб тримати якісну юридичну підтримку фахівців з питань виборчого права.

 

Скористайтесь нашими послугами із забезпечення фінансових операцій кандидата, щоб обійти ризики підриву репутації чи навіть зриву кампанії!