В законодавстві поняття «договір» вживається у значенні правочину, який передбачає домовленість та узгодженість між сторонами щодо встановлення/ зміни/ припинення певних прав та зобов’язань. Основою для врегулювання договірних правовідносин є Цивільний кодекс України, зокрема – розділ II. Умови укладення/ зміни/ розірвання договорів, котрі стосуються господарської діяльності, викладені в главі 20 Господарського кодексу.

 

Написання договорів – це напрямок правової допомоги фізичним та юридичним особам, в якому спеціалізується юридична фірма Astarta. Супровід фахівців дає клієнтам змогу скоротити до мінімуму ризик виникнення переддоговірних та договірних спорів. Водночас, за необхідності ми готові підтримати вас за обставин, коли проблема вже з’явилася. Зокрема, фахівці нашої компанії:

  •   Займаються медіацією з протилежною стороною спору
  •   Підтримують клієнтів у третейському суді
  •   Здійснюють підготовку претензій
  •   Представляють інтереси клієнта в суді загальної юрисдикції й господарському суді

 

Написання договорів - Астарта 

Особливості складання договорів

В законодавстві закріплюється можливість укладати договори, як в письмовій, так і в усній формі. Проте якщо йдеться про суттєві питання майнового чи немайнового характеру сторони самі зацікавлені в чіткій регламентації прав та зобов’язань.

 

На сторінках спеціалізованих ресурсів в інтернеті можна знайти чималу кількість зразків оформлення подібних документів. Однак використання шаблону не гарантує врахування усіх особливостей конкретної ситуації. Надалі це може призвести до великих проблем, приміром:

  1.     Можливості різного тлумачення умов угоди.
  2.     Відсутності дієвого механізму відповідальності за невиконання зобов’язань.
  3.     Недотримання вимог закону.
  4.     Ризику визнання правочину недійсним/ фіктивним/ нікчемним/ оспорюваним.

 

Якщо ви плануєте купівлю-продаж нерухомості, поділ майна з родичами по заповіту, велику бізнес-угоду з партнером, звертайтеся за допомогою до юриста. Правильно оформлений документ стане запорукою вашої сильної позиції за будь-яких обставин, у протилежної сторони не буде виникати спокуси його оскаржувати.

 

Послуги нашої юридичної фірми

Офіс нашої компанії знаходиться у місті Києві, де ми й готові приймати клієнтів. Проте якщо ви перебуваєте не в столиці, складання правових документів може здійснюватись для вас у віддаленому режимі.

 

Після з’ясування вашої ситуації на консультації та отримання необхідних відомостей ми готові приступити до складання договору саме для вас. Готовий документ ми надішлемо електронною поштою. За необхідності, можна буде внести коригування.

 

Окрім написання договорів ми готові зайнятися перед договірною роботою (підготовкою оферти) та провести експертизу документу, що вже є чинним. Для представників бізнесу нами надається підтримка з написання зовнішньоекономічних контрактів.

 

Щоб розпочати співробітництво з фахівцями нашої компанії, достатньо зателефонувати за номерами на сайті або написати нам! Ми прагнемо, щоб наша правова обізнаність сприяла вашому добробуту!