Коли йдеться про потребу змінити юридичну адресу, то з правової точки зору мається на увазі переоформлення місцезнаходження юридичної особи. Процедура пов’язана з обов’язковою державною реєстрацією (внесенням відповідних відомостей до ЄДР) на підставі пакету визначеної документації.

 

Заповнювати стандартні форми та готувати копії документів слід з великою ретельністю. Подача відомостей, що не відповідають дійсності, виправлення та помилки – це фактори ризику відмови у проведенні реєстраційних дій. Якщо ви не переконані на сто відсотків у своїй спроможності виконати необхідні кроки, звертайтеся краще до фахівців.

 

Компанія “Astarta” – це надійний правовий партнер суб’єктів підприємництва, громадських об’єднань та політичних партій на етапі утворення, докорінних змін, реорганізації та ліквідації. За нашої підтримки зміна юридичної адреси пройде швидко та без зайвих ускладнень. Ми переконані в тому, що ви будете задоволені співвідношенням ціни та якості наших послуг.

 

Зміна юридичної адреси підприємства - Астарта 

Зміна адреси юридичної особи для різних суб’єктів

 

Що б фахівці нашої компанії могли покроково розповісти, як буде проходити зміна місцезнаходження юридичної особи, слід з’ясувати її організаційно-правову форму. Розглянемо приклади:

  1.     Зміна юридичної адреси ТОВ.

Для перереєстрації представник компанії повинен підготувати відповідну заяву, оригінал (або нотаріально завірену копію) рішення уповноваженого органу управління, статут юр. особи та документ про сплату адміністративного збору (0,3 прожиткового мінімуму).

 

***Примітка: З набуттям чинності закону № 2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 06.02.2018 р., скасована обов’язкова вимога внесення відомостей про юр. адресу в статут.

 

  1.     Зміна юридичної адреси організації (громадського об’єднання, спілки).

Здійснюється за тим же принципом, тільки необхідно ще подати реєстр присутніх на засіданні уповноваженого органу. Адмін. збір в такому випадку складає 0,1 прожиткового мінімуму.

 

  1.     Зміна юридичної адреси підприємства у формі ФОП/ СПД.

Здійснюється за більш простим алгоритмом. Зміна місцезнаходження підприємства ініціюється заявою до реєстратора, до якої додається квитанція про сплату адміністративного збору, що дорівнює 0,1 прожиткового мінімуму.

 

Зміна місцезнаходження юридичної особи в Києві

 

Оскільки в столиці сконцентроване ділове та громадське життя нашої країни, ми здебільшого працюємо з клієнтами саме тут. Але за потреби ми готові надавати послуги клієнту з будь-якого куточка України. Насамперед ми окреслюємо порядок проведення зміни адреси підприємства, підраховуємо вартість усіх необхідних дій, плануємо розв’язання інших додаткових питань. Наприклад, для багатьох наших клієнтів є актуальною зміна розміру статутного капіталу, засновників чи керівника компанії.

 

Зміна юридичної адреси підприємства в Києві пов’язана з подачею державному реєстратору заяви за формою 3 для юр. осіб, за формою 5 для відокремлених підрозділів та за формою 11 для ФОП (форми заяв затверджені наказом Міністерства юстиції України №3268/5 від 18.11.16 р.). Зміна юридичної адреси підприємства передбачає також надання відомостей в ДФС, органи статистики.

 

Наша команда охоче застосує свої фахові знання, щоб реєстрація зміни місцезнаходження фірми пройшла успішно!