В умовах українського сьогодення поняття «громадська приймальня» набуло широкого значення. Йдеться про одну з форм надання громадянам безоплатної правової допомоги та консультування з соціально-економічних питань. Такі види діяльності проводяться:

 •   На базі установ державної влади та місцевого самоврядування
 •   Представниками громадських об’єднань
 •   Кандидатами в депутати та депутатами парламенту й місцевих рад
 •   Іншими суб’єктами та інституціями громадянського суспільства

 

Оскільки робота приймалень переважно зосереджена навколо розв’язання правових проблем, без залучення фахового юриста не обійтись. Юридична фірма «Astarta» має необхідну компетенцію для здійснення комплексного супроводу діяльності громадських приймалень.

Нашими послугами буде вигідно скористатися кандидатам у депутати парламенту України/ у депутати місцевих рад чи претенденту на посаду міського/ сільського/ селищного голови. Адже одночасно ми з великою ймовірністю будемо корисними у розв’язанні інших питань передвиборчої кампанії, зокрема – у здійсненні юридичного аналізу діяльності опонентів.

 

Актуальні питання громадян

Оскільки фахівці нашої компанії вже неодноразово здійснювали супровід діяльності громадських приймалень, досвід дозволяє нам виокремити найбільш поширені напрямки звернень громадян. Пропонуємо вам ознайомитися з ними:

 1.     Перерахунок пенсій/ соц. виплат.
 2.     Оформлення/ переоформлення субсидій, пільг.
 3.     Виконання судових рішень.
 4.     Повернення вкладів банків.
 5.     Соц. гарантії для колишніх воїнів АТО (ООС), переселенців зі Сходу.
 6.     Розв’язання житлово-комунальних проблем.
 7.     Неправомірні дії/ рішення/ бездіяльність суб’єктів владних повноважень.

 

Організаційні форми громадських приймалень

Дотримання закону – надважливе питання при здійсненні будь-яких дій кандидатом на виборну посаду. Включно це стосується взаємодії з електоратом через приймальні. Юридичний супровід такої діяльності в Києві та інших містах країни фахівцями нашої компанії свідчить: вкрай важливо все, від місця для спілкування з громадянами до реакції на поставлені запитання.

Майданчиком для комунікації з виборцями можуть бути навіть агітаційні намети. Але консультації з правових та соціальних питань мають проводитися на високому фаховому рівні. Такий рівень членів команди кандидата буде переконливим аргументом на користь компетентності його самого.