Сьогодні реєстрація юридичних осіб є досить популярною послугою. Оскільки кожного дня хтось замислюється над тим, щоб відкрити власну справу. Першим етапом перед початком підприємницької діяльності, буде державна реєстрація юридичної особи,  інформація про підприємство буде внесена до Єдиного державного реєстру (ЄДР).

 

До моменту реєстрації юридичної особи, слід визначитися з тим, який саме вид господарського підприємства ви хочете заснувати, адже існує немалий вибір. Якщо ви не можете самостійно визначитись з потрібним вам видом підприємства ми можемо вам в цьому допомогти. Наступним етапом створення юридичної особи є вибір назви.

 

Так як існує велика ймовірність того, що підприємство з обраною вами назвою вже існує. Для того, щоб назва була унікальною варто перевірити її на збіг у держреєстрі перед реєстрацією. Назва підприємства має відповідати нормам законодавства.

 

Державна реєстрація юридичних осіб проводиться за місцезнаходженням майбутнього підприємства. Реєстрація юридичної особи передбачає розробку установчих документів організації та  рішення засновників про створення юридичної особи. Після цього необхідно звернутися в реєструючі органи з пакетом документів необхідних для реєстрації. Разом з документами подається заява на проведення держреєстрації юрособи, яка має відповідати наступним вимогам:

 

  • заповнення друкованими літерами;

 

  • внесення даних українською мовою.

 

Якщо всі необхідні для реєстрації документи подані, за підсумком звернення реєстратор повинен видати відповідний опис, в якому вказується дата подачі документів. Також на опису є код за яким через онлайн сервіс Мін’юсту можна перевірити чи була проведена реєстрація.

 

Юристи адвокатського об’єднання “Астарта” завжди готові надати весь спектр необхідних послуг при державній  реєстрації юридичної особи в Києві та по всій Україні.

Ми надаємо консультації з приводу створення та організації бізнесу, допоможемо вибрати організаційно-правову форму суб’єкта господарювання, яка найкраще підійде під вашу сферу діяльності, та підготуємо весь пакет документів необхідний для відкриття фірми. Також  юристи нашої компанії можуть за довіреністю подати документи держреєстратору та після проведення реєстрації отримати Виписку з інформацією включеною в ЄДР, при необхідності ми можемо зареєструвати компанію зі статусом платника ПДВ. Таким чином, звернувшись до нас за послугою реєстрації ви отримаєте готове до роботи підприємство.

 

Детальніше з окремими аспектами реєстрації конкретних видів підприємств можна ознайомитись за посиланнями: