Право на спадщину виникає в житті майже кожної фізичної особи і зазвичай спірні питання постають перед спадкоємцями раптово, а сімейні відносини не витримують випробування матеріальними благами. Після смерті спадкодавця, спадкоємцю в шести місячний термін потрібно звернутися з письмовою заявою про прийняття спадщини і відкриття спадкової справи до нотаріуса в письмовій формі за місцем знаходження майна або більшої його частини. Після закінчення шестимісячного терміну нотаріусом видається свідоцтво про спадщину. Порядок дій чіткий і зрозуміло виписаний в законодавстві України.

 

Але нотаріуси можуть здійснити формальні нотаріальні дії лише тоді, коли з усіма документами спадкодавця і спадкоємців все в порядку: не пропущені строки, наявні правовстановлюючі документи на власність, документи, які підтверджують ступені родинного зв’язку тощо).

 

Порядок оформлення спадщини – процес багатоетапний, бюрократичний, тривалий. Тому відповідально і оперативно його дотримати, зібрати належні документи, необхідні при оформленні спадщини можливо лише за допомогою адвоката, який практикує в цій сфері права. будь-які недоліки можуть привести до оскарження зі сторони опонентів, повторних відмов нотаріуса у вчиненні нотаріальних дій тощо.

 

Оформлення спадщини - Астарта 

Юридична фірма «Astarta» надає експертні юридичні послуги щодо питань спадкування, а саме:

        консультації;

        оформлення спадщини;

        визнання заповіту недійсним (дійсним);

        спадкування за заповітом;

        спадкування за законом;

        поновлення строків для прийняття спадщини

        прийняття спадщини;

        усунення від спадкування;

        встановлення факту прийняття спадщини;

        визнання права власності на спадкове майно;

  визнання свідоцтва про право на спадщину недійсним або частково недійсним.

 

Це – невичерпний перелік юридичного супроводу оформлення спадщини в Україні, за яким звертаються клієнти до нас. Часто ситуація із проблемною спадщиною не може бути вирішена без суду. Ми працюємо по закону на основі світових стандартів правил адвокатської етики. З 2019 року вступили в силу зміни до Конституції України, за яким заборонено юристам без статусу адвоката представляти інтереси клієнтів майже в усіх категоріях спорів. Адвокатське об’єднання «Astartа» в Києві об’єднує об’єднує адвокатів, а тому ми маємо право вести будь-які справи в судах усіх інстанцій. Саме професійний адвокат може зібрати належні та допустимі докази, в тому числі за допомогою адвокатських запитів, що матимуть значення для вирішення справи, проведуть судовий процес, відстоять ваші права не піддаючись провокаціям з іншої сторони зважаючи на категорію справи.

 

Оформлення спадщини - Астарта

Юридична допомога при складанні заповіту вбереже спадкоємців від тривалих судових розглядів, конфліктів, а також мінімізує ризик того, що заповіт буде в подальшому визнаний недійсним. Фахівці «Аstartа» гарантують його відповідність нормам українського законодавства, врахування побажань спадкодавця та інтересів спадкоємців, які мають право на частку майна.

 

Маючи відмінну ділову репутацію, ми можемо порекомендувати чесних і добросовісних нотаріусів, які перевірені роками законної співпраці.

 

Адвокати «Astarta» мають більше 10 річний досвід роботи по спадковим справам. Тому ми в короткі строки і за помірну ціну розробимо план дій, тактику ведення справи, щоб досягти максимально позитивного рішення для клієнта. Консультувати та надавати юридичні послуги наша компанія може в Києві, так і в іншим населених пунктах за домовленістю.