В комплексі послуг з правового супроводу бізнесу компанія “Astarta” надає допомогу в тих випадках, коли потрібно набути статусу платника ПДВ (податку на додану вартість). Кваліфікована юридична підтримка дозволяє уникнути проблемних при оформленні документації та взаємодії з представниками податкових служб.

 

Загальні відомості

Реєстрація платника ПДВ проводиться згідно з Наказом Міністерства фінансів №1130 від 14.11.2014 р., розділом V Податкового кодексу, деякими іншими нормативними актами.

 

Реєстрація платником ПДВ є обов’язковою, якщо суб’єкт підприємництва (фізична чи юридична особа) здійснює протягом року господарські операції більш ніж на один мільйон гривень. За наявності менших сум від операцій з продажу товарів, надання послуг та іншої діяльності, що обкладається податками, зареєструватися дозволяється на добровільних засадах.

 

Кінцевий результат реєстраційних дій – внесення запису до відповідного Реєстру та присвоєння індивідуального номера, що є дійсним при переміщенні платника податків в будь-який населений пункт нашої країни. Номер втрачає актуальність лише після ануляції реєстрації платником ПДВ.

 

Реєстрація платника ПДВ - Астарта

 

Порядок реєстрації

Варто наголосити: форми, що подаються до ДФС слід заповнювати дуже уважно. Якщо ви не впевнені у власних знаннях, краще звернутися за консультацією та допомогою до фахівця. Такий підхід заощадить ваш час і нерви. За необхідності наша компанія працює з клієнтами не тільки в Києві, але й в інших регіонах України з допомогою месенджерів та телефону. Постійним клієнтам у нас пропонуються ціни зі знижками.

 

Розглянемо ключові моменти процедури реєстрації платником ПДВ:

  1. Наразі заяву (форму 1-ПДВ) дозволяється подавати в паперовому чи електронному вигляді.
  2. Форма 1-ПДВ подається до територіального відділення ДФС до 10 числа наступного календарного місяця, після того, як перший раз було перевищено встановлений обсяг операцій, що оподатковуються.
  3. Якщо процедура не проведена вчасно, правопорушник несе за це відповідальність згідно з законом (під цю вимогу не підпадають платники єдиного податку).
  4. На добровільних засадах реєстрація платником ПДВ новоствореного підприємства здійснюється за 20 календарних днів перед наступним податковим періодом.
  5. Якщо немає підстав для відмови, протягом трьох робочих днів уповноважена особа відділу ДФС вносить відомості до Реєстру платників ПДВ. Переконатися в тому, що процедура пройшла успішно, можна шляхом подачі запиту за формою 1-3ВР.

 

Звертайтесь! Ми допоможемо вам з необхідними реєстраційними процедурами!