Для кожного з нас сім’я — це фортеця. Ми оберігаємо її від усіх. Трапляються випадки, коли без сторонньої допомоги не обійтися і тут потрібен професіонал.

 

Сектор усіх питань, що стосується сімейних спорів дуже різноманітній. Адвокат по сімейним справам запропонує декілька шляхів вирішення та виходу з того чи іншого сімейного конфлікту. Ми керуємося законом і надаємо професійні послуги в Києві.  

 

Сімейний кодекс України регулює здебільшого всі питання, які потребують вирішення. Разом з тим, всі правовідносини сімейного права тісно пов’язані з цивільним правом та спеціальними законами.  

 

Сімейні справи - Астарта

Від самого народження

В народі кажуть, що двоє в сім’ї, то не сім’я. Якщо пара не може мати дітей, на допомогу залучають третю особу. Розвиток технологій дає новий вид народження — сурогатне материнство. У зв’язку з цим в законі є положення, які прописують процедуру із застосуванням репродуктивних технологій. Хто є батьками та чи має право на дитину жінка, що її народила? Більш детально про ці питання описує сімейний адвокат в Києві.

 

Утримання та виховання

Справи по аліментам зустрічаються все частіше. Суму грошових коштів для утримання та виховання визначає суд. Сімейні суперечки про розподіл бюджету та витрат на дитину, яка потребує значної матеріальної підтримки постійно виникають між батьками. Закон завжди на стороні дітей. Трапляються випадки, коли подружжя приходить до укладення нотаріального договору про стягнення аліментів. Здебільшого найкраще батьки справляються з виплатою через виконавчу службу та примусове стягнення, адже у разі ухилення від сплати передбачена кримінальна відповідальність. Ми розглянемо правові підстави стягнення аліментів та сімейні спори у зв’язку з цим в окремій статті.

 

Батьки

Позбавлення батьківських прав як матері так і батька не простий спір, з безліччю доказів, і вирішується лише в суді. Це захист дитини від негативного впливу, який подає своїм прикладом один з батьків. Часто батьки забувають про дітей на декілька років і не приймають участі в житті дитини. В таких випадках діти змалечку називають мамою або батьком співмешканців. Сімейні спори позбавлення права батьківства та подальше всиновлення дитини новим чоловіком/дружиною в разі повторного шлюбу — це спроба матеріально захистити дитину, надати їй відчуття повноцінної сім’ї.

 

Сімейні факти

Інколи необхідно довести факти, встановити їх судовим рішенням для оформлення й отримання документів. Такі справи, як встановлення юридичного факту батьківства/материнства, визнання материнства за судовим рішенням дають правове визначення надалі.  Про юридичні факти ми розповідаємо в окремому розділі.

 

Не склалося подружнє життя

Процедура розлучення подружжя з неповнолітніми дітьми проходить через сімейного адвоката в суді. Якщо є спір, то він може затягнутися, суддя може призначити час на примирення. Як потрібно підготуватися до суду, що потрібно знати та як правильно використати аргументи на свою користь в сімейних спорах? Ми поділилися з вами консультацією за цією темою.

 

Житло і дім дітей

Діти переживають розірвання сім’ї, а дорослі, часом використовують їх у своїх маніпуляціях. Враховуючи, що до повноліття батьки беруть участь в житті дитини, вихованні, надають згоду на поїздки закордон, вони безумовно тісно пов’язані. Однак сімейний юрист на практиці часто зустрічає шантаж. Дитину сприймають як «приз», за який потрібно платити. Якщо один із батьків забороняє зустрічатися з дитиною, то інший може звернутися до органів внутрішніх справ, а також у відділ опіки та піклування дітей для ініціювання розгляду питання про визначення місця проживання дитини. Про це більш детально ми описуємо в статті.

 

Спадкування

Спадкові справи мають різний сюжет. Тут важливо знати черговість спадкування та орієнтуватися чи є заповіт чи немає, правильно встановити порядок отримання спадщини. Необхідно також визначити, чи є серед кола осіб ті, що мають право на обов’язкову частку. Наприклад, може бути така ситуація. Якщо подружжя проживало в цивільному шлюбі все життя, але оформити заповіт не встигли, як отримати спадок? Зібрати основні докази, знайти документи, отримати відповіді на запити допоможе зорієнтуватися наша стаття та адвокат по сімейних справах.

 

Сімейний адвокат виконує дуже важливу роботу. Часто в справах багато емоцій, тому проблеми потрібно вирішувати крок за кроком. Не всі суперечки по сімейних справах потрібно розглядати в суді. Це можуть бути питання, відповіді на які адвокат допоможе знайти на стадії досудового порядку, або за допомогою участі нотаріуса, чи укладення договору. Адвокат використовує всі способи примиритися та домовитися як першочергові послуги. Юридична фірма Astarta цінує час клієнтів та надає кваліфікаційну допомогу.